Menu
Sepetim

Ödeme Seçenekleri

Güvenli Ödeme

pazarindan’ den yapacağınız tüm alışverişlerinizi güvenle gerçekleştirebilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar bulunmaktadır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz bilgilerin üçüncü şahıslarca görüntülenemeyeceğinin işaretidir. Ayrıca pazarindan.com’dan yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartı 256 bit SSL ile güvenliğiniz sağlanmaktadır.

Kredi Kartı İle Ödeme

pazarindan.com’ dan yapacağınız alışverişlerde, tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz

Kredi Kartı Güvenliği

Kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Sisteme girmiş olduğunuz kredi kart bilgileriniz sistemde tutulmamaktadır. Şifreleme yolu ile bankanın datasına ulaşarak, bankadan alınan onay cevabı sonrasında güvenli şekilde onaylanmaktadır.

Kredi Kartı güvenliğiniz için, siparişinizin ardından ilgili kontrolleri yapmamız sonrasında, gerekli görülmesi halinde bankadan sözlü olarak siparişinizin onayı sizden istenebilir. Bu durumlarda bankanız, sistemde kayıtlı olan iletişim numaralarından size ulaşarak, sizden teyit alır. Ardından siparişinizin onayı tarafımızca verilir.

Güvenlik sürecinin uzantısı olan bu durum için, bankanızda kayıtlı bulunan kişisel bilgilerinizi güncel tutmanız çok önemlidir. Bankanız sisteminde kayıtlı olan iletişim bilgilerinden size güvenlik kontrolü sırasında ulaşılamazsa, siparişiniz iptal edilebilir.

Ayrıca pazarindan.com’ a üye olurken girmiş olduğunuz telefon numarası ve e-mail adresiniz, eksiksiz ve sağlıklı bir iletişim için kullanılan tek kaynaktır. Dolayısı ile bu bilgilerin doğru olmasına özen göstermelisiniz.

Kapıda Ödeme

Kapıda ödeme imkânı ile 50-500 TL arasındaki siparişlerinizde verebilirsiniz. Ödemeleriniz nakit olarak tahsil edilir, kredi kartı ve banka kartları ödemelerde kullanılamamaktadır. Kapıda ödeme ücreti 10 TL'dir ve toplam sipariş tutarınıza eklenecektir.

Kapıda Ödeme opsiyonu ile sipariş verdiğinizde, müşteri hizmetleri yetkilimiz tarafından aranarak siparişinizin işleme alınması için sizden teyit alınır. Teyidiniz ardından siparişinizin kargolama işlemleri başlatılır ve 1-3 iş günü içerisinde kargoya verilir. Hafta sonları sipariş tedarik sürecine girmemektedir. Kargo teslim süresi Türkiye’nin çeşitli bölgelerine göre değişmektedir.

Siparişinizin işleme alınması için size telefon numaranızdan ulaşmamız çok önemli. Dolayısı ile sistemde kayıtlı olan numaralarınızın güncel olmasına lütfen özen gösteriniz. Kapıda Ödeme siparişiniz için size ulaşılamama ve teyit alınamama durumunda siparişiniz 2 iş günü içerisinde iptal olur.

Havale/EFT ile Ödeme

Ödemenizi dilerseniz Havale/EFT ile de yapabilirsiniz. Aşağıda belirtilen hesap numaralarına havale yapabilirsiniz. Siparişinizi verdikten sonraki 5 iş günü içinde Havale/EFT yapmadığınız taktirde siparişiniz iptal olacaktır.

Hesap Bilgileri:

Yücel Doğan
Garanti Bankasi Galatasaray Subesi
Hesap no: 068 - 6640467
Iban: TR62 0006 2000 0680 0006 6404 67