-58% Ebijuteri Tesbih TSH885
ÜRÜN ADI:
Gold Selçuklu Arması İmameli İnci Taş Tesbih

RENK:


ÜRÜN HAKKINDA:
Yeni sezon tasarımlı Gold Selçuklu Arması İmameli İnci Taş Tesbih

Ürün Özellikleri
MarkaEbijuteri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ebijuteri Tesbih TSH885

  • Marka: Ebijuteri
  • Ürün Kodu: 906023517
  • Stok Durumu: 10
  • 91,89TL
  • 38,79TL
  • Vergiler Hariç: 32,87TL

Öne Çıkanlar

Moco Accessories Tesbih TSH504

ÜRÜN ADI: Bozkurt İmameli Kuvars ve Oniks Doğal Taş Tesbih RENK: ÜRÜN HAKKINDA:Yeni sezon Bozkurt İmameli Kuvars ve Oniks Doğal Taş TesbihOniks Taşının Ruhsal Faydaları Mutluluk, kendine güven, stres azaltıcı, depresyon üzerinde etkili bir taştır. Nazar konusunda en etkili taşlardan biridir, olumsuz enerjiye karşı kişiyi korur. Sakinleştirme özelliği vardır. Cesaret ve şans getirdiğine inanılır. Odaklanma güçlüğü çeken kişilerin konsantrasyonuna olumlu etki sağladığı bilinmektedir. Kadın erkek ilişkisinde dengeleyici etki gösterir. Kaygıyı azaltır ve gelecek konusunda rahatlama sağlar.Kuvars Doğal Taş Özellikleri Yüzyıllardır tedavi ve sihir alanlarında kullanılan Kuvars Kristali, dünya kabuğunun yüzde on ikiden fazlasını oluşturmaktadır. Oksijen ve silikonun bileşiminden oluşan Kuvars, bugün tedavi edici nitelikleri en fazla olan taşların başındadır. Duygusal dengeleyicidir. Beyin fonksiyonlarını uyarır. Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yok ettiği gibi pozitif enerji toplar,aktive eder, biriktirir, geçirir ve kuvvetlendirir. Ayrıca düşünce formlarını aktive eden bir özelliği de vardır.  ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL

Ebijuteri Bordo Tesbih TSH896

ÜRÜN ADI: Sıkma Toz Kehribar Metal Osmanlı Tuğrası İmameli Tesbih RENK: Bordo ÜRÜN HAKKINDA:Yeni sezon tasarımlı arpa kesim bordo renk Sıkma Toz Kehribar Metal Osmanlı Tuğrası İmameli Tesbih ..

91,89TL 35,72TL Vergiler Hariç: 30,27TL

Ebijuteri Siyah Tesbih TSH909

ÜRÜN ADI: Sıkma Toz Kehribar Metal Osmanlı Arması İmameli Tesbih RENK: Siyah ÜRÜN HAKKINDA:Yeni sezon tasarımlı arpa kesim siyah renk Sıkma Toz Kehribar Metal Osmanlı Arması İmameli Tesbih ..

91,89TL 35,72TL Vergiler Hariç: 30,27TL

Ebijuteri Gri Tesbih TSH725

ÜRÜN ADI: Oniks ve Kuvars Doğal Taş Osmanlı Gri İmameli Tesbih RENK: Gri ÜRÜN HAKKINDA:Yeni sezon tasarım Oniks ve Kuvars Doğal Taş Osmanlı Gri İmameli Tesbih ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL

Ebijuteri Siyah Tesbih TSH858

ÜRÜN ADI: Selçuklu Arması İmameli Yeni Siyah Renk Arpa Kesim Sıkma Toz Kehribar Tesbih RENK: Siyah ÜRÜN HAKKINDA:Kombinlerinize Selçuklu Arması İmameli Yeni Siyah Renk Arpa Kesim Sıkma Toz Kehribar Tesbih ile imza atın. ..

91,89TL 35,72TL Vergiler Hariç: 30,27TL