-61% Tükendi Ebijuteri Lacivert Tesbih TSH859
ÜRÜN ADI:
Selçuklu Arması İmameli Yeni Alacalı Lacivert Renk Arpa Kesim Sıkma Toz Kehribar Tesbih

RENK:
Lacivert

ÜRÜN HAKKINDA:
Sezonun şıklığını Selçuklu Arması İmameli Yeni Alacalı Lacivert Renk Arpa Kesim Sıkma Toz Kehribar Tesbih ile yakalayın.

Ürün Özellikleri
MarkaEbijuteri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ebijuteri Lacivert Tesbih TSH859

  • Marka: Ebijuteri
  • Ürün Kodu: 906022525
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 91,89TL
  • 35,72TL
  • Vergiler Hariç: 30,27TL

Öne Çıkanlar

Moco Accessories Tesbih TSH503

ÜRÜN ADI: Kayı İmameli Kuvars ve Oniks Doğal Taş Tesbih RENK: ÜRÜN HAKKINDA:Arpa kesim Kayı İmameli Kuvars ve Oniks Doğal Taş TesbihKuvars Doğal Taş Özellikleri  Yüzyıllardır tedavi ve sihir alanlarında kullanılan Kuvars Kristali, dünya kabuğunun yüzde on ikiden fazlasını oluşturmaktadır. Oksijen ve silikonun bileşiminden oluşan Kuvars, bugün tedavi edici nitelikleri en fazla olan taşların başındadır. Duygusal dengeleyicidir. Beyin fonksiyonlarını uyarır. Kişinin çevresinde oluşan negatif enerjiyi yok ettiği gibi pozitif enerji toplar,aktive eder, biriktirir, geçirir ve kuvvetlendirir. Ayrıca düşünce formlarını aktive eden bir özelliği de vardır. Oniks Taşının Ruhsal FaydalarıMutluluk, kendine güven, stres azaltıcı, depresyon üzerinde etkili bir taştır.Nazar konusunda en etkili taşlardan biridir, olumsuz enerjiye karşı kişiyi korur.Sakinleştirme özelliği vardır. Cesaret ve şans getirdiğine inanılır.Odaklanma güçlüğü çeken kişilerin konsantrasyonuna olumlu etki sağladığı bilinmektedir.Kadın erkek ilişkisinde dengeleyici etki gösterir.Kaygıyı azaltır ve gelecek konusunda rahatlama sağlar. ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL

Ebijuteri Yeşil Tesbih TSH820

ÜRÜN ADI: Boşnak Lale Figür İmameli Yeni Sezon Yeşil Renk Arpa Kesim Sıkma Toz Kehribar Tesbih RENK: Yeşil ÜRÜN HAKKINDA:Şık beyler için Boşnak Lale Figür İmameli Yeni Sezon Yeşil Renk Arpa Kesim Sıkma Toz Kehribar Tesbih modeli özel olarak tasarlandı. ..

91,89TL 35,72TL Vergiler Hariç: 30,27TL

Ebijuteri Bordo Tesbih TSH888

ÜRÜN ADI: Sıkma Toz Kehribar Metal Selçuklu Arması İmameli Tesbih RENK: Bordo ÜRÜN HAKKINDA:Yeni sezon tasarımlı arpa kesim bordo renk Sıkma Toz Kehribar Metal Selçuklu Arması İmameli Tesbih ..

91,89TL 35,72TL Vergiler Hariç: 30,27TL

Ebijuteri Tesbih TSH716

ÜRÜN ADI: Oniks Doğal Taş Ay Yıldız İmameli Tesbih RENK: ÜRÜN HAKKINDA:Yeni sezon tasarım Oniks Doğal Taş Ay Yıldız İmameli Tesbih ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL

Ebijuteri Mor Tesbih TSH647

ÜRÜN ADI: Akik Doğal Taş Ay Yıldız İmameli Tesbih RENK: Mor ÜRÜN HAKKINDA:Yeni sezon tasarım mor renk Akik Doğal Taş Ay Yıldız İmameli Tesbih ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL