-64% Ebijuteri Lacivert Erkek Bileklik EB1580
ÜRÜN ADI:
Eski Türkçe Göktürkçe Yazı Figürlü Lacivert Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik

RENK:
Lacivert

ÜRÜN HAKKINDA:
Kombinlerinizde Eski Türkçe Göktürkçe Yazı Figürlü Lacivert Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik modeli harika bir duruşa sahip olacak.Oniks Taşının FaydalarıOniks taşının fiziksel ve psikolojik yönden çok sayıda faydası bulunmaktadır. .* Kendine güven, mutluluk, depresyon .stres azaltma üzerinde etkili bir taştır.* Nazar konusunda  etkili bir taştır , negatif enerjilere karşı kişiyi korur* Sakinleştirici, rahatlatıcı  özelliği vardır. Şans ve cesaret  getirdiğine inanılır.* Odaklanma sorunu çeken kişilerde dengeyi sağlar* Kadın erkek ilişkilerinde denge sağlayıcıdır.* Endişe  bozukluğunu azaltır , geleck hakkında pozitif olmamızı sağlar. Kişinin ihtiyacı olan enerjiyi verir* Yoğun duygulardan kişiyi koruyarak hata yapma ihtimalini azaltır.

Ürün Özellikleri
Bileklik TipiErkek Bileklik
MarkaEbijuteri
RenkSiyah
TarzGünlük

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ebijuteri Lacivert Erkek Bileklik EB1580

  • Marka: Ebijuteri
  • Ürün Kodu: 906023091
  • Stok Durumu: 5
  • 45,87TL
  • 16,31TL
  • Vergiler Hariç: 13,83TL

Öne Çıkanlar

Ebijuteri Lacivert Erkek Bilekilk EB1673

ÜRÜN ADI: Metal Boncuklu Erkek Bileklik RENK: Lacivert ÜRÜN HAKKINDA:Fatma ana el figür aksesuarlı lacivert renk kaplama yeni sezon Metal Boncuklu Erkek BileklikÖzel Mıhlama tekniği ile taşlanmış , Prinç malzemeye işlenmiş özel obje Prinç boncuklardan oluşan harika bir bileklik.Bileklikte bulunan obje üzerinde 30 adet zirkon ve beyaz renkte taş bulunmaktadır. Bu özel seri ürüne hemen şimdi sahip olabilirsiniz. ..

91,89TL 43,39TL Vergiler Hariç: 36,77TL

Ebijuteri Yeşil Erkek Bileklik EB1472

ÜRÜN ADI: Yeşil Renkli Metal Üzerine Siyah Kayı Boyu Figürlü Siyah Renk Çift Sıra Doğal Taş Erkek Bileklik RENK: Yeşil ÜRÜN HAKKINDA:Şık tasarımı ile dikkat çeken Yeşil Renkli Metal Üzerine Siyah Kayı Boyu Figürlü Siyah Renk Çift Sıra Doğal Taş Erkek Bileklik modeline hemen sahip olun. ..

45,87TL 16,31TL Vergiler Hariç: 13,83TL

Moco Accessories Siyah Erkek Bileklik EB849

ÜRÜN ADI: Çelik Aksesuarlı Siyah Silikon Erkek Bileklik RENK: Siyah ÜRÜN HAKKINDA:Deniz çapa figürlü yeni sezon Çelik Aksesuarlı Siyah Silikon Erkek Bileklik modeli ile trend kombinleri kolayca elde edeceksiniz. ..

30,53TL 14,24TL Vergiler Hariç: 12,07TL

Moco Accessories Doğal Taş Bileklik EB1156

ÜRÜN ADI: Hematit Doğal Taş Erkek Bileklik RENK: ÜRÜN HAKKINDA:Metal yıldız aksesuar detaylı Hematit Doğal Taş Erkek Bileklik modeli sizin için harika bir seçim olmaya çoktan hazır..Hematit Doğal Taş Özellikleri Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır.Dalağın düzgün çalışmasını sağlar.Saçların daha gür çıkmasını sağlar.Stresi azaltır, enerji ve canlılık verir.Karar verme güçlüğü çeken kişilere iyi gelir.Mafsal romatizmalarına karşı faydalıdır.Hafızayı kuvvetlendirir. ..

45,87TL 17,31TL Vergiler Hariç: 14,67TL

Moco Accessories Siyah Erkek Bileklik EB904

ÜRÜN ADI: Siyah Silikon Çelik Aksesuar Tasarımlı Detaylı Erkek Bileklik RENK: Siyah ÜRÜN HAKKINDA:Yeni sezon modeli ile dikkat çeken Siyah Silikon Çelik Aksesuar Tasarımlı Detaylı Erkek Bileklik ile kombinlerinizi kolayca güncelleyin ..

45,87TL 23,45TL Vergiler Hariç: 19,87TL