ÜRÜN ADI:
Havlit Doğal Taş Osmanlı Tuğra İmameli Tesbih

RENK:
Füme

ÜRÜN HAKKINDA:
füme renk desenli Havlit Doğal Taş Osmanlı Tuğra İmameli Tesbih

Ürün Özellikleri
MarkaEbijuteri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ebijuteri Füme Tesbih TSH637

  • Marka: Ebijuteri
  • Ürün Kodu: 906017315
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 91,89TL
  • 38,79TL
  • Vergiler Hariç: 32,87TL

Etiketler: tesbih, ebijuteri

Öne Çıkanlar

Ebijuteri Siyah Tesbih TSH600

ÜRÜN ADI: Ay Yıldız İmameli Siyah Renk Oniks Doğal Taş Tesbih RENK: Siyah ÜRÜN HAKKINDA:Metal aksesuarlı Ay Yıldız İmameli Siyah Renk Oniks Doğal Taş TesbihOniks Taşının Ruhsal FaydalarıMutluluk, kendine güven, stres azaltıcı, depresyon üzerinde etkili bir taştır.Nazar konusunda en etkili taşlardan biridir, olumsuz enerjiye karşı kişiyi korur.Sakinleştirme özelliği vardır. Cesaret ve şans getirdiğine inanılır.Odaklanma güçlüğü çeken kişilerin konsantrasyonuna olumlu etki sağladığı bilinmektedir.Kadın erkek ilişkisinde dengeleyici etki gösterir.Kaygıyı azaltır ve gelecek konusunda rahatlama sağlar. ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL

Moco Accessories Mavi Tesbih TSH519

ÜRÜN ADI: Bozkurt İmameli Kuvars ve Hematit Doğal Taş Tesbih RENK: Mavi ÜRÜN HAKKINDA:Metalik mavi renk dore metal Bozkurt İmameli Kuvars ve Hematit Doğal Taş TesbihHematit Doğal Taş Özellikleri  Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Dalağın düzgün çalışmasını sağlar. Saçların daha gür çıkmasını sağlar. Stresi azaltır, enerji ve canlılık verir. Karar verme güçlüğü çeken kişilere iyi gelir. Mafsal romatizmalarına karşı faydalıdır. Hafızayı kuvvetlendirir. ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL

Ebijuteri Siyah Tesbih TSH787

ÜRÜN ADI: Siyah Renk Sıkma Toz Kehribar Gold Metal Ay Yıldız İmameli Tesbih RENK: Siyah ÜRÜN HAKKINDA:Rengi ile her tarza uyum sağlayacak Siyah Renk Sıkma Toz Kehribar Gold Metal Ay Yıldız İmameli Tesbih modeline sahip olun. ..

91,89TL 35,72TL Vergiler Hariç: 30,27TL

Moco Accessories Gri Tesbih TSH540

ÜRÜN ADI: Gri Metal İmameli Ay Taşı Doğal Taş Tesbih RENK: Gri ÜRÜN HAKKINDA:Gri renk Metal İmameli Ay Taşı Doğal Taş TesbihAytaş’nın Özellikleri Ay'ın parıltısını yansıttığı söylentilerinden dolayı bu ismi alan Aytaşı, lenfotik sistemdeki bozuklukları ortadan kaldırır. Duygusal dengeleyici vasıflara sahiptir. Tutumlarda esneklik yaratır. Bu taş hakkında en çok rivayeti ortaya çıkartan yerlerden biri de Hindistan'dır. Hindistan da kutsal bir taş olarak kabul gören Aytaşı'nın sevgilileri daha ihtiraslı yaptığı da söylenir. Aytaşı, kadınlar tarafından kısırlığa iyi geldiği ve üreme organlarının sorunlarını çözmesi ve de kolay doğum yapmaya yaradığı için taşınır. Kişilerdeki egoizmi giderdiği ve fazla yemek yeme dürtülerini ortadan kaldırdığı da bilinir. Aytaşı üzerine yapılan rivayetlerin en çarpıcısı da, onu tılsım olarak taşıyan kişiyi şöhretli ve görünmez yaptığıdır. Burçlar kuşağına yengeç, terazi, akrep, kova ve balık burcunun taşıdır. ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL

Moco Accessories Tesbih TSH513

ÜRÜN ADI: 3 Hilal İmameli Hematit Doğal Taş Tesbih RENK: ÜRÜN HAKKINDA:Yeni sezon 3 Hilal İmameli Hematit Doğal Taş TesbihHematit Doğal Taş Özellikleri  Kan dolaşımı üzerinde pozitif etkisi vardır. Dalağın düzgün çalışmasını sağlar. Saçların daha gür çıkmasını sağlar. Stresi azaltır, enerji ve canlılık verir. Karar verme güçlüğü çeken kişilere iyi gelir. Mafsal romatizmalarına karşı faydalıdır. Hafızayı kuvvetlendirir. ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL