-64% Ebijuteri Füme Erkek Bileklik EB1549
ÜRÜN ADI:
Lacivert Metal Üzerine Füme Osmanlı Tuğra Figürlü Siyah Renk Çift Sıra Doğal Taş Erkek Bileklik

RENK:
Füme

ÜRÜN HAKKINDA:
Tarz şıklık için Lacivert Metal Üzerine Füme Osmanlı Tuğra Figürlü Siyah Renk Çift Sıra Doğal Taş Erkek Bileklik modelini tercih edin.

Ürün Özellikleri
Bileklik TipiErkek Bileklik
MarkaEbijuteri
RenkSiyah
TarzGünlük

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ebijuteri Füme Erkek Bileklik EB1549

  • Marka: Ebijuteri
  • Ürün Kodu: 906023023
  • Stok Durumu: 6
  • 45,87TL
  • 16,31TL
  • Vergiler Hariç: 13,83TL

Öne Çıkanlar

Ebijuteri Füme Erkek Bileklik EB1486

ÜRÜN ADI: Bozkurt Figürlü Mavi Renk Füme Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik RENK: Füme ÜRÜN HAKKINDA:Şıklığınız için Bozkurt Figürlü Mavi Renk Füme Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik modeli doğru bir seçim olacak.Oniks Taşının FaydalarıOniks taşının fiziksel ve psikolojik yönden çok sayıda faydası bulunmaktadır. .* Kendine güven, mutluluk, depresyon .stres azaltma üzerinde etkili bir taştır.* Nazar konusunda  etkili bir taştır , negatif enerjilere karşı kişiyi korur* Sakinleştirici, rahatlatıcı  özelliği vardır. Şans ve cesaret  getirdiğine inanılır.* Odaklanma sorunu çeken kişilerde dengeyi sağlar* Kadın erkek ilişkilerinde denge sağlayıcıdır.* Endişe  bozukluğunu azaltır , geleck hakkında pozitif olmamızı sağlar. Kişinin ihtiyacı olan enerjiyi verir* Yoğun duygulardan kişiyi koruyarak hata yapma ihtimalini azaltır. ..

45,87TL 16,31TL Vergiler Hariç: 13,83TL

Ebijuteri Yeşil Erkek Bileklik EB1499

ÜRÜN ADI: Barış Figürlü Yeşil Renk Siyah Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik RENK: Yeşil ÜRÜN HAKKINDA:Kombinlerinize Barış Figürlü Yeşil Renk Siyah Metal Aksesuarlı Çift Sıra Oniks Doğal Taş Erkek Bileklik modeli çok yakışacak.Oniks Taşının FaydalarıOniks taşının fiziksel ve psikolojik yönden çok sayıda faydası bulunmaktadır. .* Kendine güven, mutluluk, depresyon .stres azaltma üzerinde etkili bir taştır.* Nazar konusunda  etkili bir taştır , negatif enerjilere karşı kişiyi korur* Sakinleştirici, rahatlatıcı  özelliği vardır. Şans ve cesaret  getirdiğine inanılır.* Odaklanma sorunu çeken kişilerde dengeyi sağlar* Kadın erkek ilişkilerinde denge sağlayıcıdır.* Endişe  bozukluğunu azaltır , geleck hakkında pozitif olmamızı sağlar. Kişinin ihtiyacı olan enerjiyi verir* Yoğun duygulardan kişiyi koruyarak hata yapma ihtimalini azaltır. ..

45,87TL 16,31TL Vergiler Hariç: 13,83TL

Ebijuteri Lacivert Erkek Bileklik EB1605

ÜRÜN ADI: Silver Metal Taç Figürlü Aksesuar Tasarımlı Lacivert Deri Erkek Bileklik RENK: Lacivert ÜRÜN HAKKINDA:Şık kombinlerinize Silver Metal Taç Figürlü Aksesuar Tasarımlı Lacivert Deri Erkek Bileklik modelini mutlaka ekleyin.Bileklik Ölçüsü : 21 cm  ..

45,87TL 15,78TL Vergiler Hariç: 13,37TL

Moco Accessories Siyah Erkek Bileklik EB888

ÜRÜN ADI: Siyah Silikon Çelik Aksesuar Gold Desenli Erkek Bileklik RENK: Siyah ÜRÜN HAKKINDA:Siyah Silikon Çelik Aksesuar Gold Desenli Erkek Bileklik ile her zaman daha tarz ve şık bir görünüşe sahip olmak istermisiniz. ..

45,87TL 26,51TL Vergiler Hariç: 22,47TL

Moco Accessories Erkek Bileklik EB486

ÜRÜN ADI: Eskitme Renk Tasarımlı Aksesuar Detaylı Erkek Deri Bileklik RENK: ÜRÜN HAKKINDA:Eskitme Renk Tasarımlı Aksesuar Detaylı Erkek Deri Bileklik ile şıklığınızı tarzınıza uygun bir şekilde kolayca yansıtacaksınız. ..

41,26TL 15,78TL Vergiler Hariç: 13,37TL