ÜRÜN ADI:
Ay Yıldız İmameli Bordo Renk Malakit Doğal Taş Tesbih

RENK:
Bordo

ÜRÜN HAKKINDA:
Metal aksesuarlı Ay Yıldız İmameli Bordo Renk Malakit Doğal Taş TesbihMalakit Doğal Taş Özellikleri*Bedensel ve ruhsal temizleyicidir.*Yaydığı enerji koruyucu bir cila gibi bedeni kaplar,hücreleri yeniler,gençlik ve dirilik verir,yaşlanmayı geciktirir.*Kişiye bilgilenme ve hoşgörü yeteneği verir.*Fiziksel ağrıları, özellikle diş ağrısını,doğum sancılarını,romatizmaya bağlı ağrıları,eklem ağrılarını hafifletir veya ortadan kaldırır.Ağrıları dindirmek için taşla o bölgeye masaj yapılması daha iyi sonuç verir.*Üstü örtülmüş olan eski rahatsızlıkları ve acıları,nedenini bilmediğimiz sıkıntıların kaynağını görebilmemiz için ortaya çıkarır,bunlarla mücadele etmemize yardım eder.Sıkıntılı ruhsal durumu neşe ve huzura dönüştürür, tam bir denge oluşturur. Bunun için “Arındırma,Temizlik Taşı” olarak da tanımlanır.*Ruhsal enerjileri özümseyerek,ruhsal yetenekleri kuvvetlendirir.*Gerilimli ruh halini ortadan kaldırır. Sakinleştirici etkisi uyku verir.*Pankreas ve dalağı sağlıklı tutar.*İş hayatında güvenilirliği ve iş ortakları arasında ki bağlılığı artırır.*Kalbi ve kan dolaşım sistemini korur.*Radyasyonun etkilerinden korur.*Görünüşü ilk bakışları üzerine çektiğinden nazardan korur.

Ürün Özellikleri
MarkaEbijuteri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ebijuteri Bordo Tesbih TSH597

  • Marka: Ebijuteri
  • Ürün Kodu: 906016704
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 91,89TL
  • 38,79TL
  • Vergiler Hariç: 32,87TL

Etiketler: tesbih, ebijuteri

Öne Çıkanlar

Ebijuteri Tesbih TSH763

ÜRÜN ADI: Ay Yıldız İmameli Sıkma Toz Kehribar Tesbih RENK: ÜRÜN HAKKINDA:Yeni sezon tasarım Ay Yıldız İmameli Sıkma Toz Kehribar Tesbih ..

91,89TL 35,72TL Vergiler Hariç: 30,27TL

Ebijuteri Siyah Tesbih TSH845

ÜRÜN ADI: Osmanlı Tuğra İmameli Yeni Sezon Alacalı Siyah Renk Arpa Kesim Sıkma Toz Kehribar Tesbih RENK: Siyah ÜRÜN HAKKINDA:Farkınızı Osmanlı Tuğra İmameli Yeni Sezon Alacalı Siyah Renk Arpa Kesim Sıkma Toz Kehribar Tesbih ile yansıtın. ..

91,89TL 35,72TL Vergiler Hariç: 30,27TL

Ebijuteri Tesbih TSH835

ÜRÜN ADI: Osmanlı Tuğra İmameli Yeni Sezon Alacalı Renk Arpa Kesim Sıkma Toz Kehribar Tesbih RENK: ÜRÜN HAKKINDA:Şıklığınıza Osmanlı Tuğra İmameli Yeni Sezon Alacalı Renk Arpa Kesim Sıkma Toz Kehribar Tesbih ile imza atın. ..

91,89TL 35,72TL Vergiler Hariç: 30,27TL

Ebijuteri Lacivert Tesbih TSH694

ÜRÜN ADI: Havlit Doğal Taş Osmanlı Tuğra İmameli Tesbih RENK: Lacivert ÜRÜN HAKKINDA:Lacivert renk yeni sezon Havlit Doğal Taş Osmanlı Tuğra İmameli Tesbih ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL

Ebijuteri Yeşil Tesbih TSH686

ÜRÜN ADI: Havlit Doğal Taş Tuğra İmameli Tesbih RENK: Yeşil ÜRÜN HAKKINDA:Yeşil renk yeni sezon Havlit Doğal Taş Tuğra İmameli Tesbih ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL