ÜRÜN ADI:
Osmanlı Arma İmameli Bordo Renk Desenli Malakit Doğal Taş Tesbih

RENK:
Bordo

ÜRÜN HAKKINDA:
Gold renk detaylı yeni sezon Osmanlı Arma Bordo Renk Malakit Doğal Taş TesbihMalakit Doğal Taş Özellikleri*Bedensel ve ruhsal temizleyicidir.*Yaydığı enerji koruyucu bir cila gibi bedeni kaplar,hücreleri yeniler,gençlik ve dirilik verir,yaşlanmayı geciktirir.*Kişiye bilgilenme ve hoşgörü yeteneği verir.*Fiziksel ağrıları, özellikle diş ağrısını,doğum sancılarını,romatizmaya bağlı ağrıları,eklem ağrılarını hafifletir veya ortadan kaldırır.Ağrıları dindirmek için taşla o bölgeye masaj yapılması daha iyi sonuç verir.*Üstü örtülmüş olan eski rahatsızlıkları ve acıları,nedenini bilmediğimiz sıkıntıların kaynağını görebilmemiz için ortaya çıkarır,bunlarla mücadele etmemize yardım eder.Sıkıntılı ruhsal durumu neşe ve huzura dönüştürür, tam bir denge oluşturur. Bunun için “Arındırma,Temizlik Taşı” olarak da tanımlanır.*Ruhsal enerjileri özümseyerek,ruhsal yetenekleri kuvvetlendirir.*Gerilimli ruh halini ortadan kaldırır. Sakinleştirici etkisi uyku verir.*Pankreas ve dalağı sağlıklı tutar.*İş hayatında güvenilirliği ve iş ortakları arasında ki bağlılığı artırır.*Kalbi ve kan dolaşım sistemini korur.*Radyasyonun etkilerinden korur.*Görünüşü ilk bakışları üzerine çektiğinden nazardan korur.

Ürün Özellikleri
MarkaEbijuteri

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Ebijuteri Bordo Tesbih TSH592

  • Marka: Ebijuteri
  • Ürün Kodu: 906016699
  • Stok Durumu: Tükendi
  • 91,89TL
  • 38,79TL
  • Vergiler Hariç: 32,87TL

Etiketler: tesbih, ebijuteri

Öne Çıkanlar

Ebijuteri Siyah Tesbih TSH699

ÜRÜN ADI: Oniks Doğal Taş Osmanlı Arma İmameli Tesbih RENK: Siyah ÜRÜN HAKKINDA:Siyah renk yeni sezon mat Oniks Doğal Taş Osmanlı Arma İmameli Tesbih ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL

Ebijuteri Karışık Renk Tesbih TSH612

ÜRÜN ADI: Akik Doğal Taşlı Osmanlı Tuğra Figür İmameli Tesbih RENK: Karışık Renk ÜRÜN HAKKINDA:Kahverengi karışık renkli Akik Doğal Taşlı Osmanlı Tuğra Figür İmameli Tesbih ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL

Ebijuteri Tesbih TSH743

ÜRÜN ADI: Ay Yıldız İmameli Kuvars Doğal Taş Tesbih RENK: ÜRÜN HAKKINDA:Hematit tasarımlı yeni sezon Ay Yıldız İmameli Kuvars Doğal Taş Tesbih  ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL

Ebijuteri Sarı Tesbih TSH919

ÜRÜN ADI: Sıkma Toz Kehribar Metal Selçuklu Arması İmameli Tesbih RENK: Sarı ÜRÜN HAKKINDA:Yeni sezon tasarımlı arpa kesim sarı renk Sıkma Toz Kehribar Metal Selçuklu Arması İmameli Tesbih ..

91,89TL 35,72TL Vergiler Hariç: 30,27TL

Ebijuteri Mavi Tesbih TSH697

ÜRÜN ADI: Havlit Doğal Taş Ay Yıldız İmameli Tesbih RENK: Mavi ÜRÜN HAKKINDA:Mavi renk Havlit Doğal Taş Ay Yıldız İmameli Tesbih ..

91,89TL 38,79TL Vergiler Hariç: 32,87TL